Boxovací pytle a hrušky
Potřebujete upustit trochu energie? Pořiďte si boxovací pytel a rukavice! Plochu na boxování využijete pro pravidelné domácí tréninky, ale i krátké odreagování
Potřebujete upustit trochu energie? Pořiďte si boxovací pytel a rukavice! Plochu na boxování využijete pro pravidelné domácí tréninky, ale i krátké odreagování během pracovní doby. A pokud se bojíte, že by velký pytel zabíral příliš místa, bude pro vás vhodnější boxovací hruška.

Boxovací pytel
Přední, zadní, low kick, zvedák… boxovací pytel využijete na různé druhy bojových sportů. Klasické závěsné varianty připevníte ke stropu, stacionární boxovací pytel (stojící) přemístíte tam, kam zrovna budete potřebovat.
Nafukovací boxovací pytel – kruhovou základnu naplníte vodou či pískem, samostatně stojící provedení
Plnící pytle – vy sami si rozhodnete, jak tvrdý pytel budete mít, resp. kolik náplně do něj vložíte
Vyplněné pytle – do pytle už žádnou výplň nepřidáte, vybírejte proto přesně danou váhu podle vašich proporcí i boxovacího stylu
Nevyplněné pytle – zde je zcela na vás, jakou náplní a množstvím pytel naplníte, vhodné pro zkušené boxery
Makiwara – boxovací pytel na zeď

Boxovací hruška
Tak do takovéto hrušky byste se asi nechtěli zakousnout. I když i to by se vám mohlo stát vzhledem k její rychlosti. Hruška se používá hlavně pro kondiční tréninky, nácviky reflexů a správné koordinace.
Boxovací hruška na tyči – oproti závěsné variantě se vám při úderech bude vracet zpět, stojí na pevném podstavci naplněným vodou či pískem
Obvykle vyplněná vzduchem nebo gumou
Skvělá na trénink reflexů a rychlosti úderů
Nejčastěji vyrobená ze syntetické nebo pravé kůže

Boxovací míč
Potřebujete zapracovat na rychlosti svých kombinací a vypilovat úhyby? Pak bude skladná verze pytle v podobě míče skvělou volbou. Míč je zavěšený na gumovém laně a vlastnostmi vám bude nápadně připomínat hrušky.
Pružná lana – míč se po úderu vrací zpět k boxerovi
Perfektní na nácvik úhybů
Trénink na přesnost i rychlost úderu
Většinou vyroben z kůže

Boxovací trenažér
Rozdíl mezi pytlem a trenažérem poznáte podle montáže. Trenažér na rozdíl od závěsného pytle postavíte kamkoliv a případně přemístíte. Pokud nevidíte rozdíl mezi stojícím (nezávěsným) pytlem a trenažérem, neklesejte na mysli, jedná se v podstatě o totéž, jen výrobci různě zaměňováno.
Využijete venku na zahradě i uvnitř
Dutý podstavec vyplněn pískem nebo vodou
Figurína – simuluje lidské tělo, umožní přesné míření na pas, hlavu, solar
Lze přenášet, pro instalaci nemusíte vrtat do zdi
Velikost a hmotnost
Hledáte aktivitu, při které by se unavilo i vaše temperamentní dítko? Dětský boxovací pytel vám prokáže velkou službu. Při jeho výběru však kontrolujte váhu i jeho rozměry. Obecně platí, že by jeho hmotnost měla být zhruba poloviční než hmotnost sportovce (např. boxovací pytel 50 kg bude ideální i pro 100kg váhy). Výška se liší podle tréninku: na box vystačí 80–120 cm, na kopy alespoň 150 cm.
Hmotnost pytle (kg) | Orientační hmotnost sportovce | Určeno pro |
|---|---|---|
5–15 | do 30 kg | děti |
20–35 | 35–45 kg | začátečníci |
35–40 | 55–75 kg | středně pokročilí, kondiční tréninky |
45–55 | 80–100 kg | pokročilí |
60–80 | 80–100 kg | intenzivní profi tréninky |
Došli jste až ke dnu pytle a stále nevíte, jaký zvolit? V našem rádci Jak vybrat boxovací pytel vám pomůžete najít ten nejvhodnější typ.
Přesměrovali jsme vás na hlavní kategorii, protože na zvolené stránce se momentálně nenacházejí žádné produkty.
TRINFIT Slam Man 175 cm- HIT
TRINFIT Slam Man 175 cm
- Trinfit
- 18 kg
- boxovací panáci
- 55 x 55 x 175 cm
Trénujte precizní údery s TRINFIT Slam Manem! Tento volně stojící boxerský panák je ideální pomůckou pro trénink síly, přesnosti a rychlosti úderů. Díky výšce 175 cm a stabilní...
TRINFIT Ali Elektronický terč- HIT
TRINFIT Ali Elektronický terč
- Trinfit
- 4.7 kg
- blok/terč
- 48 x 11 x 61 cm
Elektronický boxovací terč TRINFIT Ali přináší zábavný a efektivní způsob tréninku reflexů, přesnosti i kondice. Díky chytré LED indikaci, možnosti přehrávání hudby přes...
TRINFIT Fury Elektronický boxovací terč- Novinka
TRINFIT Fury Elektronický boxovací terč
- Trinfit
- 1.7 kg
- boxovací trenažéry
- 42 x 8 x 45 cm
Elektronický boxovací terč TRINFIT Fury přináší zábavný a efektivní způsob tréninku reflexů, přesnosti i kondice. Díky chytré LED indikaci, možnosti přehrávání hudby přes...
Jak vybrat boxovací pytel?- Heureka radí
Jak vybrat boxovací pytel?
Zjistěte, na co se při výběru zaměřit a jaké parametry jsou opravdu důležité.
Hop-Sport Boxovací pytel stojící HS-BB170S- Top 1
Hop-Sport Boxovací pytel stojící HS-BB170S
- Hop-Sport
- pytle
**Volně stojící boxovací pytel** Hop-Sport o výšce 170 cm a průměru 26 cm je tréninkové zařízení určené nejen pro zdokonalování technik bojových umění, ale také na **podporu...
Hop-Sport Boxovací pytel stojící HS-BB180S- Top 2
Hop-Sport Boxovací pytel stojící HS-BB180S
- Hop-Sport
- pytle
Volně stojící boxovací pytel od Hop-Sport je skvělou alternativou k tradičnímu boxovacímu pytli, který nevyžaduje montáž na strop. Jedná se o pomůcku, která se dá využít nejen...
inSPORTline Denistor- Top 3
inSPORTline Denistor
- InSPORTline
- 0.65 kg
Reakční trénink i uvolnění stresu a napětí doma nebo v kanceláři - boxovací hruška na stůl inSPORTline Denistor! Široká přísavka zaručuje pevné uchycení ke stolu a pevný...
inSPORTline Aventair- Top 4
inSPORTline Aventair
- InSPORTline
- 5.4 kg
- pytle
Lehký přenosný trenažér, plnitelná podstava, ochranný obal. Sparing partner, který se neunaví - nafukovací boxovací trenažér inSPORTline Aventair. Díky stabilní podstavě,...
Physionics Boxovací pytel volně stojící- Top 5
Physionics Boxovací pytel volně stojící
- FEMALE FIGHTER
- 19 kg
- pytle
Zažijte dokonalý způsob, jak vybít stres, zlepšit kondici a posílit celé tělo. Volně stojící boxovací pytel o výšce 175 cm je ideálním parťákem pro trénink úderů i kopů, ať už...
VIFITO INFATABLE Boxovací pytel nafukovací s terči 150 cm- Top 6
VIFITO INFATABLE Boxovací pytel nafukovací s terči 150 cm
- VIFITO
nafukovací boxovací pytel terče pro nácvik úderů plnitelná základna vodou moderní černý design výška 150 cm záruka 2 roky
inSPORTline Smartpunch- Top 7
inSPORTline Smartpunch
- Gordon
- 1.4 kg
- 37 x 37 x 5.5 cm
Naše pokročilá boxovací deska je dokonalým nástrojem, který vám pomůže překonat všechny výmluvy a dosáhnout vašich sportovních ambicí! Je to nejen intenzivní forma aktivity, ale...
VIFITO Stojací boxovací pytel BXT- Top 8
VIFITO Stojací boxovací pytel BXT
- VIFITO
- 80 kg
- pytle
- 180 x 0 x 0 cm
VIFITO Stojací boxovací pytel BXT je samostatně stojící boxovací pytel pro efektivní nácvik kopů a úderů. Jde o vhodného parťáka pro začátečníky i pokročilé. Výhodou stojacího...
BSK Nafukovací boxovací pytel BR7014- Top 9
BSK Nafukovací boxovací pytel BR7014
- Aga
- 6 kg
- pytle
- 160 x 35 x 35 cm
Boxovací pytel představuje skvělou pomůcku na trénink úderů a kopání do domácí tělocvičny. Obleč se do sportovního a začni s boxem! - Bezpečný a praktický způsob tréninku -...
Outshock Boxovací pytel na kopy i údery 20 kg- Top 11
Outshock Boxovací pytel na kopy i údery 20 kg
- Outshock
- 20 kg
- pytle
Ideální pro boxery na trénink klasického boxu. Ideální pro boxery na trénink klasického boxu. Textilní výplň, hmotnost: 20 kg, výška: 100 cm. Boxovací pytel je díky silné...
Bushido DBX 150 cm 50 kg- Top 12
Bushido DBX 150 cm 50 kg
- DBX bushido
- 50 kg
- pytle
Boxovací pytel DBX Bushido 150 Red – profesionální volba bez kompromisů Ne každý pytel ustojí pořádnou dávku tvrdých úderů a kopů. Tenhle to zvládá s přehledem. Model 150...
VIFITO INFATABLE Boxovací pytel nafukovací 160 cm- Top 13
VIFITO INFATABLE Boxovací pytel nafukovací 160 cm
- VIFITO
nafukovací boxovací pytel plnitelná základna vodou moderní černý design výška 160 cm záruka 2 roky
Aqua Training Bag Vodní boxovací pytel- Top 14
Aqua Training Bag Vodní boxovací pytel
- Aqua Bag
Aqua Punching Bag - jedná se o vodou naplněný boxovací pytel, který vám umožní procvičit všechny možné údery tím nejrealističtějším způsobem. Tento model je jedním z nejmenších...
DBX Bushido premium 140 cm 40 kg- Top 15
DBX Bushido premium 140 cm 40 kg
- DBX bushido
- 40 kg
- pytle
Profesionální boxovací pytel DBX BUSHIDO premium 140 cm s hmotností 40 kg je ideálním pomocníkem pro všechny nadšence bojových umění a fitness. Tento vysoce kvalitní pytel z...
inSPORTline Antedel- Top 16
inSPORTline Antedel
- InSPORTline
- 4.5 kg
- hrušky
Boxovací hruška s nastavitelnou výškou a pružinou pro optimální reflexní trénink. Vhodná pro začátečníky i pokročilé uživatele, plnitelná pískem či vodou. Ať už jste začátečník...
DBX Bushido 180 cm 60 kg- Top 17
DBX Bushido 180 cm 60 kg
- DBX bushido
- 60 kg
- pytle
Profesionální boxovací pytel DBX BUSHIDO 180 x 45 cm. Délka řetězů při zavěšení 45 cm (díky karabině lze nastavit i kratší délku). Parametry: Materiál:patentovaný 7-vrstvý...
Bad Boy POWER TOWER- Top 18
Bad Boy POWER TOWER
- pytle
Nafukovací stojící boxovací pytel značky BAD BOY. Pomáhá vytvořit reflexy, kondici a obratnost. Urychluje spalování kalorií. Ideální způsob, jak se odreagovat. Vhodné jako...
Bushido DBX 160 cm 50 kg- Top 19
Bushido DBX 160 cm 50 kg
- DBX bushido
- 50 kg
- pytle
Boxovací pytel DBX Bushido 160 White – pro ty, kteří neznají kompromisy Ne každý pytel zvládne nápor tvrdých úderů a kopů. Model 160 White byl stvořen přesně pro to. Tento...
Fitforce PB1 28 kg 100 cm Boxovací pytel- Top 20
Fitforce PB1 28 kg 100 cm Boxovací pytel
- Fitforce
- 28 kg
Boxovací pytel Fitforce PB1 28 KG x 100 CM s centrálním úchytem a popruhy na zavěšení.